Zabawy z naszą partnerką

Nie od dziś wiadomo, że w życiu erotycznym czasem przydają się urozmaicenia. Każda para powinna od czasu do czasu wprowadzić coś nowego. Ciągłe robienie tego samego jest nudne. W skrajnych przypadkach pary się rozwodzą lub zdradzają swoje drugie połówki, właśnie przez to, że ich życie łóżkowe jest na niskim poziomie. 


Spróbujmy czasem coś innego, nie zawiedziemy się. Musimy jednak najpierw wiedzieć jak to robić. Bo wszystko jest dla ludzi, jednak czasem przy takich zabawach możemy odczuwać niepotrzebny ból i dyskomfort, a przecież nie o to tutaj chodzi. Z badań wynika, że mężczyzn bardzo podnieca seks analny, kobiety jednak nie bardzo mają na to ochotę, ponieważ boją się, że to będzie boleć. Z pomocą przychodzą korki analne w korki analne w sklepie erotycznym, do kupienia praktycznie w każdym z nich. Jest to pomoc, dla pań które nie mają ochoty, aby członek partnera był pierwszy w ich tylnej części ciała. Kiedy już zakupimy taki korek analny, możemy przystąpić do działania. Bardzo ważne jest również odpowiednie nawilżenie korka, jak i samego odbytu pomagają w tym lubrykanty. Dyskomfort u pań będzie wtedy znikomy, obiecuję nawet, że bardzo im się to spodoba.

korek analny

Musimy do tego podejść bardzo delikatnie, zaczynając od masowania miejsca do którego ma zostać włożony korek. Po nawilżeniu odbytu możemy spróbować najpierw powoli wsuwać palec, aby przyzwyczaić kobietę do tego uczucia. Następnym krokiem mogą być dwa palce lub możemy przejść do koreczka. Tutaj przede wszystkim ważny jest początek. Korek z reguły jest gruby, rozmiar korka analnego możemy wybrać w sklepie, jest kilka rodzajów. Mimo wszystko jego środkowa część jest dość obszerna, kilka razy szersza od zwykłego palca. Dlatego musimy niesamowicie uważać, aby nie zrobić partnerce krzywdy. Kiedy korek wejdzie do samego końca, kobieta może odczuwać przez pierwsze chwilę pobolewanie. Ale po kilkunastu sekundach powinno przejść.

korek analny

Po paru minutach kobiecie zacznie się to podobać. Wtedy będzie ona przekonana do tego, aby udostępnić to miejsce członkowi mężczyzny. Pamiętajmy tutaj, że odbyt to miejsce w którym zarazki gromadzą się w milionach. Nie zapomnijmy o prezerwatywie, która ochroni nas przed zakażeniem się którąś z nich. Po kolejnym nawilżeniu odbytu i samej prezerwatywy możemy przystępować do działania. Myślę, że ten sposób jest jednym z lepszych jeśli chodzi o urozmaicenie życia seksualnego. Korek analny nie jest drogi, nie wydamy więc dużo pieniędzy, a doznania kobiety z nim związane będą czymś co przysporzy je o dreszcze ze szczęścia.

Blog tylko dla osób pełnoletnich
Czy ukończyłeś 18 lat?